Serial Cup 2018

Sezon się kończy, a Żywiec Air Team nie zwalnia tempa. Joanna Kocot na podium, Kuba Sto siódmy w generalce, a nasz najświeższy rekrut Dominik Kapica 21. na Serial Cup 2018. Na zawodach stosowana była nowa metoda punktacji – TBS (Time Based Scoring).

Wyniki generalne:

# Name Nat Glider Total time
1 Urban Valič M SLO 777 – Queen 2 06:35:51
2 Aljaž Valič M SLO 777 – Queen 2 06:36:13
3 Yury Mishanin M RUS Ozone Delta 2 06:52:46
4 Mitja Jančič M SLO Nova – Sector 07:01:14
5 Damjan Čretnik M SLO Niviuk – Artik 5 07:08:01
6 Rok Kaver M SLO 777 – Queen 2 07:09:02
7 Kuba Sto M POL 777 – Queen 2 07:09:07
8 Szilard Forgo M HUN Skywalk Cayene 5 07:09:41
9 Lorant Falucskai M HUN Ozone – Delta3 07:14:11
10 Pavel Titov M RUS Ozone Delta 3 07:19:44
11 Cristian Deacu M ROU BGD Cure – Cure 07:23:34
12 Aleš Žumer M SLO Ozone – Rush 5 07:28:28
13 Gáspár Balczó M HUN Skywalk – Cayenne 5 07:30:17
14 Matjaž Klemenčič M SLO 777 – Queen 2 07:31:15
15 Matic Dejanovic M SLO 777 Queen 2 07:32:25
16 Niclas Gössele M GER Gin Gliders – Explorer 07:34:22
17 Alexey Milko M RUS BGD Cure ML 07:35:33
18 Miha Vovk M SLO Advance – Iota 2 07:38:08
19 Arkadiusz Slusarczyk M POL BGD – BDG CURE 07:41:53
20 Andreas Wurzer M AUT Ozone – Alpina 3 07:42:56
21 Dominik Kapica M POL 777 Queen 2 07:43:22
22 Richard Meek M GBR Ozone – Alpina 2 L 07:44:59
23 József Szabó M HUN Tripe Seven Gliders Queen2 07:45:46
24 Rok Vegelj M SLO triple seven 777 Queen 2 07:46:50
25 Stojan Kranjc M SLO 777 Gliders – Queen 2 07:47:33
26 Bence Halász M HUN Nova – Triton 2 07:49:51
27 Gabrieli Richárd M HUN Nova – Triton 2 07:50:26
28 Zsolt Ero M HUN Triple Seven Gliders Queen 2 07:52:34
29 Mario Moravcik M SVK 08:01:09
30 Alexey Boldyrev M RUS BGD – BGD Cure 08:06:05
31 Sergey Lokk M RUS UP Trango XC3 08:08:08
32 Peter Simonics M HUN BGD Punk 08:10:18
33 Robert Sörös M HUN BGD – Cure 08:11:26
34 Toni Pljakoski M SLO BGD Cure 08:11:32
35 Peter Barkoczy M HUN Advance – Sigma 10 08:15:16
36 Antanas Jakucevičius M LTU Gin Carrera 08:16:39
37 Mitja Jug M SLO Ozone – Delta 3 08:17:59
38 Matic Egart M SLO Skywalk – Cayenne 5 08:19:20
39 Aleš Lipušček M SLO Nova triton2 – Nova 08:20:00
39 Gregor Bahč M SLO Macpara – Elan 2 08:20:00
41 Peter Kocjan M SLO Niviuk – Ikuma 08:24:13
42 Ábel Varga M HUN Gin Carrera 08:26:11
43 János Gaskó M HUN BGD – Cure 08:26:56
44 Rok Lotrič M SLO Ozone – Delta 3 08:28:01
45 Gabor Konrad M HUN Nova – Triton 2 08:31:13
46 István Gyarmati- Szabó M HUN Ozone – Alpina 2 SM 08:32:16
47 Olivier Beytrison M SUI Nova – Mentor 5 S 08:34:42
48 Szabolcs Koteles M SVK Macpara – Elan 2 08:38:06
49 Manfred Marte M AUT Skywalk – Spice 08:42:33
50 Tomáš Szépe M HUN Ozone – Alpina2 08:44:14
51 Anca Tabara F ROU BGD Cure S 08:45:25
52 Sergey Parfenov M RUS UP – Trango X-Race 08:46:09
53 Sona Perglerova F CZE Axis – Comet 3 08:49:06
54 Bartos Miklós M HUN Skywalk – Chili4 08:49:26
55 Joanna Kocot F POL Gin – Explorer 08:50:07
56 Viacheslav Sapronenko M RUS Paraavis Ray 08:53:20
57 Denis Kulikov M RUS Nova – Nova Triton 2 08:56:18
58 Katalin Juhasz F HUN Ozone – Delta 3 09:05:54
59 Farkas László M HUN Nova – Mentor 4 09:05:57
60 Jernej Juvan M SLO Nova – Nova Sector 09:07:13
61 Antonina Kenig F RUS Ozone – Alpina 3 S 09:09:19
62 Anton Solynin M RUS Ozone – Delta 3 09:12:07
63 Zoltan Gyurusi M HUN Advance – Sigma 9 09:12:54
64 Paulius Jonaitis M LTU Ozone – Delta 3 09:13:38
65 Tommek Fredegar M GER BGD – Cure 09:14:14
66 Lara Leban F SLO Nova – Sector 09:17:32
67 Leszek Ignaszak M SWE Up Summit XC3 09:29:05
68 Wojciech Kocot M POL Skywalk Chill 4 09:33:04
69 Peter Vrabec M SVK 09:34:15
70 Dan Dumitriu M ROU BGD – Cure 09:38:36
71 Andras Toth M HUN Skywalk – Cumeo 09:41:13
72 Anna Lozovaya F RUS Niviuk Artik 5 09:44:03
73 Svetlana Komarova F RUS Niviuk – Artik 5 09:48:14
74 Csaba Kátai M HUN Gradient – Aspen 6 09:48:58
75 Tatiana Chervyakova F RUS Advance – Sigma 10 09:50:06
76 Nejc Okorn M SLO Nova – Ion 4 09:53:09
77 Zsolt Hant M HUN Nova – Mentor 4 XS 09:59:38
78 Barna János Róbert M HUN Ozone – Delta 3 ML 09:59:43
79 Timotej Majdic M SLO Ozone – Delta 3 10:02:37
80 Josip Osmann M CRO Ozone – Rush 5 10:04:19
81 Wojtek Bykowski M POL Ozone – Delta 2 10:06:03
82 Miha Knific M SLO Gin – Sprint 3 10:15:46
83 Sarah Amon F AUT Ozone – Alpina 3 10:19:16
84 Tomaž Veber M SLO Advance – Sigma 10 10:21:28
85 Simon Rant M SLO Niviuk – Hook 3 10:31:13
86 Monika Makowska F POL Ozone – Delta 3 10:33:37
87 Daniel Mazanec M CZE UP – Summit XC3 10:42:42
88 Marko Kejžar M SLO 777 – Knight 10:44:07
89 Andras Herceg M HUN Ozone – Rush 4 10:54:19
90 Horst Orasch M AUT Ozone – Alpina 2 ML 10:54:57
91 Balint Szentmartoni M HUN Niviuk – Hook 3 10:55:01
92 Pál Tarpataki M HUN Skywalk – Cayenne 5 10:59:42
93 David Šiljeg M CRO Advance – Iota 11:07:34
94 Janez Benedičič M SLO Tripe Seven – 777 Rook 2 11:13:33
95 Varga István M HUN Advance – Iota 11:14:18
96 Frantisek Vojtyla M SVK Axis Vega 5 11:47:48
97 Primoz Susa M SLO Gin Explorer 12:15:58
98 Anita Toth F HUN Ozone – Delta 2 12:23:06
99 Vit Vavroušek M CZE Gradient Nevada 2 12:32:08
100 Rok Lorger M SLO Airdesign – Rise 12:41:02
101 Karl Mauracher M AUT Ozone – Alpina 3 12:52:23
102 Peter Bondor M HUN BGD – Base M 12:54:40
103 Simon Balázs M HUN Gradient – Aspen 5 13:34:55
104 Karolina Kocięcka F POL 777 Knight 14:10:49
105 Laszlo Dosa M UP Kantega 2 14:15:13

Zobacz też: